Zapraszamy do udziału w Projekcie Przyjazne Zamówienia Publiczne dla MŚP – edycja II

Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie Przyjazne Zamówienia Publiczne dla MŚP – edycja II

DLA KOGO: Udział w Projekcie mogą wziąć przedsiębiorstwa mające siedziby wynikające z KRS lub miejsce zamieszkania podane w CEIDG na terenie woj. Podlaskiego. Przedsiębiorstwa mogą oddelegować do udziału w projekcie właścicieli firm lub pracowników zatrudnionych na umowę o pracę (jena osoba z każdej firmy).

CZEGO DOTYCZY: Projekt obejmuje szkolenia i doradztwo z zakresu zamówień publicznych.

Szkolenia: Pierwszym etapem projektu są szkolenia. Przewidziane są trzy rodzaje szkoleń: ogólne, praktyczne i e-zamówienia. Każdy uczestnik musi wziąć udział w jednym szkoleniu (e-zamówienia) i może w ogólnym i praktycznym. Z uwagi na ogromne zmiany jakie dokonują się obecnie w zamówieniach publicznych, w Sejmie procedowana jest nowa ustawa Prawo zamówień publicznych, zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich szkoleniach. 

Termin szkolenia: planowany termin:

  • szkolenia ogólnego – początek września,
  • szkolenie praktycznego – połowa września,

terminy zostaną wyznaczone w zależności od tempa napływających zgłoszeń.

Miejsce szkolenia: jeśli do dnia 15 sierpnia 2019 r. znajdzie się 12 chętnych przedsiębiorców z Gminy Wasilków, szkolenie ogólne lub praktyczne zostanie zorganizowane w Gminie Wasilków. Jeśli ten termin nie będzie dla Państwa dogodny, szkolenia będą odbywały się jeszcze Białymstoku lub innych miejscach na terenie woj. Podlaskiego.

Czas szkolenia: Każde szkolenie trwa 2 dni (każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe, w przypadku szkolenia ogólnego – podręcznik, obiad i kawę, herbatę).

Doradztwo: Po szkoleniu jego uczestnicy otrzymują indywidualne wsparcie doradcy, który pomoże wdrożyć pozyskaną wiedzę w Państwa przedsiębiorstwie. Pomożemy poszukać ogłoszeń, przygotować ofertę, kontaktować się z kontrahentami itp. Doradzamy, wspieramy i dbamy o rozwój naszych klientów.

Zgłoszeń dokonasz za pomocą formularza: http://oditk.eu/formularz-zgloszeniowy-pzp/

 

Koszty uczestnictwa jakie ponoszą przedsiębiorcy oraz Regulamin w załączeniu u dołu strony.

W razie pytań i pomocy przy załatwianiu formalności proszę kontaktować się: 607 09 03 82

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie