Mieszkańcy bawili się i świętowali podczas "Dni Wasilkowa"

W ubiegły weekend (8-9 czerwca 2019 r.) na terenie Stadionu Miejskiego w Wasilkowie mieszkańcy Gminy Wasilków bawili się podczas Dni Wasilkowa 2019.

Pierwszego dnia, w sobotę 8 czerwca świętowanie rozpoczęło się uroczystą paradą spod Urzędu Miejskiego, w której uczestniczyli m.in.: Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz, Zastępca Burmistrza Dominika Jocz, Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Aleksander Zalejski, Wiceprzewodniczący Karol Krakowiecki oraz Janusz Kozłowski, Radni Rady Miejskiej, pracownicy Urzędu, przedstawiciele placówek oświatowych, jednostek podległych gminie oraz oczywiście licznie zgromadzeni mieszkańcy. Paradę rozpoczął przejazd RETRO samochodów oraz jak zwykle wspaniała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wasilkowa z Mażoretkami STARS. Na uczestników parady na miejscu czekały atrakcje w postaci wesołego miasteczka, stoisk animacyjnych, konkursów, dmuchanych atrakcji oraz występów na scenie.

Wieczorem Burmistrz rozdał nagrody zwycięzcom Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”. W Loterii uczestniczyło ponad 1200 mieszkańców. Podczas Dni Wasilkowa zwycięzcy otrzymali rowery, hulajnogi elektryczne i smartfony. Burmistrz wręczył też nagrodę główną – Voucher na wczasy o wartości 10 000 zł.

Niezapomnianych emocji uczestnikom Dni Wasilkowa dostarczyły Gwiazdy Wieczoru, którymi byli: Zespół ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, AKCENT i GOOSEBAMPS. Licznie zgromadzeni mieszkańcy bawili się wspaniale i nie odstraszył ich nawet deszcz podczas występu Zenka Martyniuka. Miłośnicy rocka mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć mocne i charyzmatyczne dźwięki w wykonaniu Oddziału Zamkniętego, a także odświeżyć wspomnienia dzięki kultowym utworom.

Drugiego dnia, w niedzielę 9 czerwca odbył się Piknik Rodzinny. Na scenie zagościli mali artyści z wasilkowskich szkół i przedszkoli w ramach programu "Twoje pięć minut". W piknikowej atmosferze dzieci i młodzież miały okazje zaprezentować się szerszej publiczności na dużej scenie. Na uczestników pikniku czekały m.in. stoiska, atrakcje, konkursy i wesołe miasteczko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Dni Wasilkowa
i zapraszamy za rok!

Mieszkańcy bawili się i świętowali podczas "Dni Wasilkowa"

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie