Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa

Wczoraj (26 czerwca 2019 r.) w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie odbyło się spotkanie przedsiębiorców w ramach programu „Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa”. Ma on na celu rozwój współpracy Burmistrza i Gminy z firmami, podmiotami i mieszkańcami prowadzącymi czy też zamierzającymi prowadzić działalność gospodarczą na terenie naszej gminy.

„Jest dla mnie bardzo ważne - wspierać Wasze firmy i marki w dalszym rozwoju i osiąganiu sukcesów. Dzisiejsze spotkanie ma na celu poznać Państwa potrzeby i oczekiwania gdyż jest to podstawa wszelkiej współpracy. Liczę, że Rada Przedsiębiorczości będzie też służyć Państwu – abyście mogli poznać się, wymienić poglądy i doświadczenia, czy skonfrontować opinie na różne tematy. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy, które mają na celu wspieranie Waszej przedsiębiorczości, jak również rozwój Gminy Wasilków” - mówił Burmistrz.

Przewodniczącym Rady Przedsiębiorczości został Pan Wojciech Winogrodzki, v-ce Prezes Podlaskiego Związku Pracodawców, działacz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i naukowym. Rada Przedsiębiorczości oraz jej wszyscy Członkowie zostaną powołani Zarządzeniem Burmistrza Wasilkowa. Spotkania będą miały charakter cykliczny.

Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa

 

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie