Sukces naszej zawodniczki na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Rzutowym

Ilustracja do artykułu mion dskdasd.JPG

W dniach 12 - 14 sierpnia w Puławach zostały rozegrane 65 Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. W zawodach startowało ok. 80 zawodników z Czech i 18 krajowych okręgów PZW. Okręg PZW Białystok reprezentowała 5 zawodników, w tym 4 z naszego Koła.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że duży sukces odniosła Kornelia Halicka, która pod nieobecność utytułowanej Magdy Żakowskiej zajęła 3 miejsce (brązowy medal) w kategorii kobiet. Pozostali nasi zawodnicy walczyli ze zmiennym szczęściem. Debiutujący w tej imprezie kadeci: Mateusz Stankiewicz, Szymon Malewicki i Filip Świetlicki uplasowali się na 11,12,13 miejscu. Patryk Żakowski nie zaliczył ostatniej konkurencji w 5-cio boju (tj. odległość 7,5 gr) i zajął 18 miejsce.