Wręczenie stypendiów Burmistrza Wasilkowa

Ilustracja do artykułu IMG_4404m.jpg

Stypendia sportowe, artystyczne i naukowe zostały przyznane uczniom z naszej gminy, jednak czas pandemii sprawił, że uroczyste wręczenie stypendiów zostało przesunięte.

Niestety, obostrzenia uniemożliwiły zorganizowanie większej uroczystości, dlatego Burmistrz spotkał się ze stypendystami w mniejszych grupach.

W piątek 12 marca 2021 r. zaprosiliśmy wyróżnionych uczniów z Gminy Wasilków do odebrania z rąk Burmistrza dyplomów oraz zestawów upominkowych. Podzieliliśmy uczniów na 3 tury, zachowując reżim sanitarny.

Adrian Łuckiewicz, burmistrz Wasilkowa, przywitał wyróżnionych uczniów i ich rodziców:

"Serdecznie gratuluję otrzymania stypendium. W czasie pandemii jest to tym większe i trudniejsze osiągnięcie. Jednocześnie informuję, że pracujemy nad tym, by podwyższyć kwoty stypendiów oraz wprowadzić nowe formy nagradzania za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe." W naszej gminie są osoby, które mogą pochwalić się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej, a nie mogły one zostać objęte dotychczasowym programem stypendialnym. To z myślą o nich Burmistrz polecił zaprojektowanie zmian w systemie stypendialnym, aby objąć nim wszystkich wybitnych mieszkańców naszej gminy, którzy rozsławiają ją w kraju i za granicą.

Dziękujemy wszystkim nagrodzonym za przybycie.

Osoby, które w tym dniu nie mogły pojawić się osobiście, zapraszamy do kontaktu z zespołem ds. promocji gminy pod nr tel.(85) 718 54 00 wew. 036, żeby umówić się na odebranie dyplomu i zestawu upominków.

Pełna galeria zdjęć do obejrzenia tutaj: https://www.facebook.com/media/set?vanity=879045095449698&set=a.4008147469206096

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie