II Turniej Niepodległości w Mini Siatkówce Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wasilkowa

Młodzież z UKS SET Wasilków na sportowo uczciła 101. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W minioną sobotę w Sali gimnastycznej SP im. Króla Zygmunta Augusta odbył się II Turniej Niepodległości w Mini Siatkówce Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wasilkowa.

Na turniej do Wasilkowa przyjechały drużyny z 3 województw: podlaskiego (Białystok, Choroszcz, Bielsk Podlaski, Zambrów), mazowieckiego (Warszawa) oraz lubelskiego (Biała Podlaska). O Puchar Burmistrza Wasilkowa walczyły łącznie 24 zespoły.
Na podium uplasowały się następujące drużyny: 1. UKS Atena Warszawa II,  2. UKS Atena Warszawa I oraz 3. SKS Szóstka Biała Podlaska III. Zespół gospodyń, w składzie Hanna Perzyk, Magdalena Brzeczkowska, Kamila Leśniewska zajął wysokie 4. miejsce.

Sobotnie rozgrywki odbyły się z ramach pierwszego z dwóch turniejów, które są realizowane w ramach zadania publicznego "Łączy nas siatkówka", wspieranego przez Gminę Wasilków oraz w ramach zadania "Organizacja turniejów mini siatkówki dziewcząt", współfinansowanego z budżetu Powiatu Białostockiego.

Foto: UKS SET Wasilków

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie