Konkurs - Mój niezapomniany Nauczyciel ...

Ilustracja do artykułu nauczyc min.png

Na pewno pamiętacie jak to jest kiedy kończycie szkołę i idziecie w świat swoją drogą. Pomimo wielu nowych wyzwań brakuje … przyjaciół z klasy na których zawsze można było liczyć, dzwonków które do dziś brzęczą w uszach na wspomnienie, lekcji W-F-u na których uwalnialiście endorfiny …. i tych wspaniałych nauczycieli, którzy byli dla Was autorytetem i przekazali Wam jakże cenną cząstkę siebie …

14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Trwa Konkurs dla wszystkich absolwentów szkół w Wasilkowie na najpiękniejsze życzenia dla swojego nauczyciela pt. „Mój niezapomniany Nauczyciel …”.

Jeśli ukończyłeś Szkołę Podstawową lub Gimnazjum w Wasilkowie masz wyjątkową okazję złożyć podziękowania swojemu niezapomnianemu Nauczycielowi. Napisz za co jesteś mu wdzięczny i dlaczego nigdy o nim nie zapomnisz. Najbardziej oryginalne życzenia zostaną nagrodzone. Autorzy dwóch najpiękniejszych tekstów otrzymają solidny parasol z herbem Wasilkowa natomiast Nauczyciele voucher’y na zabieg w Studio Urody Anny Wiszenko i Patrycji Sawickiej w Wasilkowie (z możliwością zamiany na taki sam parasol).

Prześlij tekst życzeń na adres: konkurs@wasilkow.pl. Masz czas do 12 października. W treści maila podaj swoje imię i nazwisko jak również imię i nazwisko Nauczyciela. Nie zapomnij też napisać jaką szkołę w Wasilkowie ukończyłeś.

W Dniu Nauczyciela opublikujemy życzenia na naszym Facebooku oraz stronie internetowej www.wasilkow.pl wraz z gratulacjami od Burmistrza. Warto się postarać, a więc do dzieła!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie