Oficjalne wręczenie nagrody głównej trzeciej edycji loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

Ilustracja do artykułu IMG_6297.jpg

Dzisiaj - 10 czerwca 2021 r. - na placu przed cerkwią w Wasilkowie miało miejsce oficjalne przekazanie nagrody głównej trzeciej edycji loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

Podczas losowania nagród, które odbyło się w maju laureatem auta został Pan Jarosław - mieszkaniec Wasilkowa. Dzisiaj Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz pogratulował szczęśliwemu zwycięzcy i przekazał mu kluczyki do samochodu hybrydowego Suzuki Swift.

Przypomnimy, że od 1 marca do 9 maja br. mieszkańcy naszej Gminy zgłaszali udział w loterii poprzez stronę internetową: http://pitwwasilkowie.pl/ Mogły to zrobić jedynie te osoby, które rozliczyły podatek PIT w II Urzędzie Skarbowym w Białymstoku i wskazały w deklaracji miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków.

Celem Loterii było powiększenie dochodów Gminy Wasilków.

Udział procentowy w PIT to najważniejsza część dochodów Gminy, dzięki którym może ona rozwijać się, realizować zadania i zaspokajać potrzeby mieszkańców. Aż 38,23% naszego podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy, pod warunkiem, że w deklaracji wskażemy miejsce zamieszkania w tej gminie.

To już trzecia edycja loterii „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” Zainteresowanie w tym roku było bardzo duże. Swój udział zgłosiło aż 3100 mieszkańców. Można było w niej wygrać samochód hybrydowy, ale też robot kuchenny Thermomix, trzy rowery, trzy smartfony oraz jeden z dziesięciu smartwatchy. Oficjalne przekazanie tychże nagród zwycięzcom nastąpi jeszcze dzisiaj.

Serdecznie gratulujemy Panu Jarkowi wygranej i życzymy szczęśliwego użytkowania auta!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie