Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego - Moja Pani

Ilustracja do artykułu mini Pani.jpg

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego pt. „Moja Pani”.

Otrzymaliśmy w sumie 45 prac w wykonaniu uczniów klas „Zero” i „I-wszych”, na których dzieci za pomocą najróżniejszych technik uwieczniły „Swoją Panią”: farby, pastele, kredki, ołówek, wycinanki, wyklejanki i zdobienia z koralików, plasteliny, nitek itp. … Wszystkie prace są przepiękne. W dniu dzisiejszym zebrała się komisja, która je oceniła i wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsca zajmują:

  • w kategorii klas „Zero” - Szymon Omielańczyk – uczeń Szkoły Filialnej w Sochoniach za portret swojej Pani Małgorzaty Leszczyńskiej oraz
  • w kategorii klas „I-wszych” - Blanka Mirecka - uczennica klasy Szkoły Filialnej w Jurowcach, która namalowała swoją Panią Katarzynę Korpacz.

Komisja wyróżniła dodatkowo 10 prac uczniów:

  • Szkoły w Sochoniach: Inez Gajek - klasa „Zero”, Anna Stankiewicz - klasa „I-wsza”, Filip Grzybowski - klasa „Zero”, Wiktoria Dąbrowska - klasa „Zero”, Maja Kitlas - klasa „Zero”, Aleks Szawczul - klasa „Zero” i Piotr Zawadzki - klasa „Zero” oraz
  • Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie: Martyna Dymidiuk - klasa „Zero”, Jakub Żukowski - klasa „Zero”, Maja Gólska - klasa „Zero”.

W imieniu Burmistrza dziękujemy dzieciom, nauczycielom i rodzicom! Zdobywców miejsc I-wszych oraz wyróżnień zapraszamy do Urzędu (pok. nr 10) po odbiór nagród . Autorzy I miejsc otrzymują voucher na jedną godzinę zabawy w Parku Trampolin „Jumper” w Białymstoku natomiast Panie Nauczycielki, które zostały uwiecznione na zwycięskich portretach bezpłatny zabieg w Studio Urody Anny Wiszenko i Patrycji Sawickiej w Wasilkowie. Wyróżnione dzieci otrzymają super Yoyo. Gratulujemy!

Wszystkie prace będzie można obejrzeć na specjalnej wystawie w Bibliotece Publicznej w Wasilkowie. Zapraszamy!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie