Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Szkole podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego

Ilustracja do artykułu IMG_2463.jpg

Wczoraj 25 czerwca w Szkole podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie odbyło się zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Ze względu na okoliczności uroczystość skromniejsza niż zwykle, jednak bardzo wyczekiwana. W imieniu Burmistrza Wasilkowa dziękujemy Dyrektor Pani Lucynie Bejm oraz wszystkim nauczycielom, a wszystkim absolwentom pomyślności i morza możliwości.

"Szanowna Dyrekcjo, wspaniali nauczyciele, opiekunowie i wychowawcy – mówił burmistrz - mam okazję dzisiaj przekazać Wam wyrazy uznania za podjęcie wyzwania jakim jest nauczanie zdalne. Nie było to łatwe doświadczenie, ale ten egzamin zdaliście wspólnie wszyscy – nauczyciele, uczniowie i oczywiście rodzice. Dziękuję Wam za ogromną pracę jaką wykonaliście, aby zapewnić dzieciom i młodzieży kontynuację edukacji. Rodzicom również bardzo dziękuję za cierpliwość i wsparcie.

Życzę Wam wszystkim Drodzy Państwo i Drodzy uczniowie dużo odpoczynku w wakacje oraz abyście we wrześniu w trybie normalnym (nie zdalnym) rozpoczęli kolejną przygodę z edukacją. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu. Wszystkiego dobrego!"

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Szkole podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego

 

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie