Zapisy ruszyły - "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

 

 

3 marca 2019 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Wasilkowa i okolic do udziału w biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” na dystansie 1963 m (bieg lub marsz nordic walking). Dystans symbolizuję datę zastrzelenia w czasie obławy Józefa Franczaka „Lalka”, ostatniego z Wyklętych.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie prawidłowej rejestracji oraz wniesienie opłaty na stronie http://elektronicznezapisy.pl/event/3409/strona.html - zapisy do 27 lutego, liczba miejsc ograniczona, super pakiety!!!

  • 25,00 zł osoba pełnoletnia
  • 20,00 zł osoba niepełnoletnia

Każdy uczestnik zakwalifikowany do biegu/marszu otrzymuje pakiet startowy a w nim: numer startowy, pamiątkową koszulkę, materiały o Żołnierzach Wyklętych, ciepły posiłek oraz po zakończeniu biegu-medal pamiątkowy.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz biegać – przyjdź, by kibicować. Dołącz do nas – oddajmy wspólnie hołd Żołnierzom Niezłomnym – Wyklętym. Sylwetki bohaterów biegu są dostępne na stronie www.tropemwilczym.pl – są to osoby o uznanych przez historyków zasługach.

Organizatorem ogólnopolskim jest Fundacja Wolność i Demokracja, a lokalnym: Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie.

Partnerami wydarzenia są Urząd Miejski w Wasilkowie, Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie