II Posiedzenie Rady Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa

24 października odbyło się II posiedzenie Rady Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Wasilkowa. W obradach z udziałem Burmistrza Adriana Łuckiewicza uczestniczyło kilkunastu przedsiębiorców działających na terenie Gminy Wasilków.

Oficjalne posiedzenie Rady Przedsiębiorczości rozpoczęło wręczenie przez Burmistrza Wasilkowa aktów nominacyjnych Członkom Rady. Następnie Projekt Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego przedstawiła Wioletta Dąbrowska z Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego. W ramach dyskusji o powyższym projekcie przedsiębiorcy przedstawili swoje oficjalne stanowisko odnoszące się do strategii, opracowane przez Przewodniczącego Rady Wojciecha Winogrodzkiego.

Podczas posiedzenia Burmistrz Adrian Łuckiewicz zaprosił przedsiębiorców do uczestnictwa w Programie Partnerskim Karta Wasilkowianina, skierowanym do wszystkich firm w gminie. W ramach obrad uczestnicy poznali analizę utrudnień lokalizacji inwestycji w Gminie Wasilków, jak również możliwości rozwoju przedsiębiorczości na przykładzie firmy Wakestok.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie