Masz czas do 8 maja, aby zgłosić udział w Loterii PIT-owej!

masz czas do 8 maj - piątek.jpg

Już tylko do niedzieli 8 maja 2022 r. możesz zgłosić udział w czwartej edycji loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”

W środę 11 maja 2022 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Wasilkowie odbędzie się losowanie nagród. Wydarzenie będzie transmitowane ON-LINE

W loterii możesz wziąć udział poprzez stronę: www.pitwwasilkowie.pl

Wygraj samochód Suzuki Swift Hybrid lub jedną z nagród, którymi są: 3 wyciskarki Kuvings, 1 robot sprzątający iRobot, 3 ekspresy do kawy DeLonghi, 5 smartfonów Xiaomi oraz 10 smartwatchy Huawei – łącznie 23 atrakcyjnych nagród. Fundatorem wyciskarek Kuvings jest firma Kuvings Polska z siedzibą w Wasilkowie.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które złożyły deklarację PIT za rok 2021 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku i wskazały w niej miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków.

Dlaczego to takie ważne?
Aż 38,34% naszego podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy pod warunkiem, że w deklaracji wskażemy miejsce zamieszkania w tej gminie. Dzięki wpływom z naszych podatków gmina ma środki na rozwój i realizację lokalnych inwestycji. Pamiętaj też, że przy składaniu deklaracji PIT nie jest ważne miejsce zameldowania tylko zamieszkania.


Weź udział w naszej loterii, wygrywaj i miej realny wpływ na rozwój swojej okolicy!

 

Oglądaj losowanie nagród na kanale YouTube:

 

 

 

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie