Oficjalne wręczenie nagrody głównej w tegorocznej edycji Loterii „Mieszkasz w Gminie Wasilków?

Ilustracja do artykułu IMG_0736.jpg

Dzisiaj 22 czerwca odbyło się oficjalne wręczenie nagrody głównej w tegorocznej edycji Loterii „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!”
Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz pogratulował zwycięzcy i przekazał mu kluczyki do Toyoty Aygo.

Szczęśliwym posiadaczem auta został Pan Ireneusz - mieszkaniec Gminy Wasilków.
„Zaskakująca historia – mówił burmistrz - jako Burmistrz Wasilkowa udzieliłem Panu Irkowi i jego małżonce ślubu w dzień poprzedzający losowanie nagród. Uzmysłowiłem to sobie dopiero dzień po losowaniu jak zadzwoniłem do Pana Irka z gratulacjami. Cieszę się, że moja ręka była dla niego szczęśliwa”.

Przypomnimy, że od 26 lutego do 31 maja br. mieszkańcy naszej gminy zgłaszali udział w loterii poprzez stronę internetową: http://pitwwasilkowie.pl/
Mogły to zrobić jedynie te osoby, które rozliczyły podatek PIT w II Urzędzie Skarbowym w Białymstoku i wskazały w deklaracji miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków.

Celem Loterii było powiększenie dochodów Gminy Wasilków.
Udział procentowy w PIT to najważniejsza część dochodów gminy, dzięki którym może ona rozwijać się, realizować zadania i zaspokajać potrzeby mieszkańców. Aż 38,16% naszego podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkamy, pod warunkiem, że w deklaracji wskażemy miejsce zamieszkania w tej gminie.

To już druga edycja loterii „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” Zainteresowanie w tym roku było bardzo duże. Swój udział głosiło aż 2200 mieszkańców. Można było w niej wygrać samochód, ale też voucher o wartości 10 000 zł na wakacje oraz jeden z dziesięciu smartfonów.

Serdecznie gratulujemy Panu Irkowi wygranej i życzymy szczęśliwego użytkowania auta!

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie