Wasilków wdraża nowoczesną cyfrową platformę konsultacyjną w ramach projektu „e-DEMOKRACJA. Mieszkańcy mają moc!”

36q243623462.jpg

Wasilków wdraża nowoczesną cyfrową  platformę konsultacyjną w ramach projektu „e-DEMOKRACJA. Mieszkańcy mają moc!” realizowanego przez Fundację SocLab.

Według szerokiego grona ekspertów z międzynarodowej organizacji People Powered to jedna z najlepszych platform do komunikacji z mieszkańcami na świecie – w tegorocznym rankingu uplasowała się na drugim miejscu! 

W ramach projektu organizowane jest Webinarium, które odbędzie się 17 lutego br. roku w godz. 9.00 -11.00 na platformie ZOOM

LINK do wydarzenia: https://us02web.zoom.us/j/81951034606?pwd=QUcrRXlHSUwxbFk4V1dnQmZHYkFTZz09
Meeting ID: 819 5103 4606
Passcode: 969412

Czas pandemii wprowadził w jeszcze większym stopniu konieczność włączania mieszkańców w procesy podejmowania decyzji w samorządach bez organizowania spotkań bezpośrednich. Podczas spotkania przedstawiciele CitizenLab na praktycznych przykładach zastosowania platformy w różnych miastach europejskich pokażą jak można wykorzystywać nowe technologie w konsultacjach społecznych i szeroko pojętym dialogu z mieszkańcami.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

 

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie