Zakończenie II etapu inwestycji na osiedlu Leśnym w Wasilkowie - ulicy Jaworowej

fdfdfa.jpg

Zamiast dotychczasowej nawierzchni gruntowej już większość ulic na osiedlu Leśnym II ma nawierzchnię wykonaną z kostki brukowej. Została też wykonana kanalizacja deszczowa.

Budowa ulicy Wierzbowej i części Orzechowej na osiedlu Leśnym została zakończona w lipcu 2021 r. Wczoraj 28 grudnia nastąpił odbiór II etapu inwestycji - ulicy Jaworowej, a także czekających na remont fragmentów ulic - poboczy i chodników Wierzbowej, Magnoliowej i Orzechowej. Wykonawca zobowiązał się do wykonania prac przed upływem 50 dni od podpisania umowy.

Wartość odebranej wczoraj inwestycji to 386.100,00 zł

Całkowita wartość I i II etapu inwestycji na osiedlu Leśnym to 1.317.510,39 zł z czego 658.447,69 zł to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

W zeszłym roku zapowiedziałem mieszkańcom, że wykonamy obydwie inwestycje związane z przebudową ulicy Wierzbowej i Jaworowej w Wasilkowie mówi Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz - Cieszę się, że dzisiaj zamykamy temat drugiej realizowanej inwestycji osiedla Leśne II, że mieszkańcy będą funkcjonowali w lepszym standardzie, będą mogli łatwiej dojechać do domu, do pracy, łatwiej zaparkować, a także bezpiecznie spacerować ponieważ uzupełniliśmy chodniki wzdłuż ulic osiedla. Jest to ważna i potrzebna inwestycja. Warto też dodać, że w tym roku osiedle Leśne zyskało też plac zabaw z budżetu obywatelskiego”

mapka plan.jpg

mapka plan.jpg

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie