Rozlicz PIT i wygrywaj!

20220121_103158.jpg

Zwycięzcy nagród Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” zachęcają do udziału w czwartej edycji, która wystartuje już 1 marca 2022 r., a my przypominamy, że aby wziąć w niej udział należy wskazać miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków podczas wypełniania deklaracji PIT za rok 2021

 

O tym, że warto uwierzyć w swoje szczęście i zgłosić udział w loterii przekonują:

Pan Jarosław z Wasilkowa, który w ubiegłym roku wygrał samochód hybrydowy Suzuki Swift oraz Pan Czesław – zwycięzca nagrody w pierwszej edycji loterii, bonu turystycznego.

  „Samochód służy bardzo dobrze, to świetne auto do jazdy po mieście, choć w trasie też dobrze się sprawdza. Mieliśmy okazję wypróbować je podczas naszej podróży wakacyjnej po Polsce – wspomina Pan Jarosław - Z niedowierzaniem przyjąłem informację o wygranej. Burmistrz zadzwonił do mnie jak parkowałem przed domem, a dotarło to do mnie dopiero jak wszedłem do domu. Warto brać udział w loterii. Sama nagroda jest tego warta, ale też Loteria wspomaga Gminę i daje szansę rozwoju. Świetna zabawa, a zwiększa ilość środków na potrzeby mieszkańców”.

 „O loterii dowiedziałem się ze strony internetowej Urzędu Miejskiego – wspomina Pan Czesław - Pomyślałem - a co tam wyślę zgłoszenie – i wygrałem voucher na wczasy. W ubiegłym roku poleciałem z całą rodziną na Kretę. Warto brać udział w loterii, to nic nie kosztuje, a można się przysłużyć naszej Gminie i wygrać super nagrodę”.

 

  • Czy wiesz, że aż 38,34% Twojego podatku dochodowego PIT trafia do budżetu gminy, w której mieszkasz pod warunkiem, że w deklaracji wskażesz miejsce zamieszkania w tej gminie? Dzięki wpływom z naszych podatków Gmina ma środki na rozwój i realizację lokalnych inwestycji.

  „Loteria PIT-owa przynosi dla Gminy Wasilków konkretne wzrosty wpływu z podatku od osób fizycznych – mówi Burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz - Porównując konkretne wzrosty roku 2021 do 2020 Gmina Wasilków otrzymała z tego źródła kwotę 20,8 mln zł, a jak spojrzymy na wykonanie roku 2021 była to kwota 27 mln zł. Wzrost rzędu ponad 6 mln zł jest efektem z jednej strony napływu mieszkańców - których nam cały czas przybywa, ale też jest skumulowany z efektem tych działań, które podejmowaliśmy celem zwiększenia wpływów do budżetu Gminy z tego tytułu. Są to Loteria PIT-owa, Karta Wasilkowianina, Samorządowe Becikowe. Przy projektach związanych z odnawialnymi źródłami energii wprowadziliśmy kryterium rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych jako jednego z czynników wpływających na dodatkowe punkty przy naborze. W poprzedniej edycji Loterii wzięło udział aż 3100 mieszkańców, co daje około 32% wszystkich podatników podatku PIT w Gminie Wasilków. Liczę, że kolejna - czwarta edycja Loterii będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem.”

 

Wypełniając deklarację PIT wskaż swoje faktyczne miejsce zamieszkania w Gminie Wasilków, dzięki czemu już 1 marca br. będziesz mógł zgłosić udział na naszej loterii i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Pamiętaj! Przy składaniu deklaracji PIT nie jest ważne miejsce zameldowania tylko zamieszkania.

Na zdjęciu: Pan Jarosław z Wasilkowa w Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” wygrał samochód Suzuki Swift HYBRID

198798176_4269699569717550_8685241597686679546_n.jpg

 

 

Na zdjęciu: Pan Czesław w Loterii PIT-owej „Mieszkasz w Gminie Wasilków? Wygrywasz!” wygrał bon turystyczny

198798176_4269699569717550_8685241597686679546_n.jpg

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie