"Letnia sielanka z Radiem JARD” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Wasilkowa

23 sierpnia (w niedzielę), na terenie Kompleksu Hotelowego "Nad Zalewem" w Wasilkowie, od godz. 11, będzie trwało wydarzenie plenerowe pod nazwą "Letnia Sielanka z Radiem JARD". Wstęp na nie  jest bezpłatny. 

Impreza jest organizowana przy współudziale Województwa Podlaskiego. 

Podczas spotkania na świeżym powietrzu, będą nam towarzyszyły występy regionalnych gwiazd disco polo i dance. Na scenie swoje największe przeboje zaprezentują m.in. Magda Niewińska, Dobryje Grajki, 4ever, Forti, BARTOOSIAK Euro dance MC, Zorka, DiDżej Mietek, AS, Junior, Bracia Lewkowscy, Fantastic Boys, Siabry i Hajduco. 

Ponadto w programie: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy najmłodszym uczestnikom imprezy, zabawy przygotowane przez animatorów, konkursy z nagrodami, podlaskie specjały kulinarne prosto z grilla (na czele z mistrzowską babką i kiszką ziemniaczaną), stoiska z rękodziełem regionalnym, wspólna zabawa na świeżym powietrzu oraz szereg innych atrakcji. 

Nadrzędnym celem wydarzenia jest promocja naszego regionu poprzez prezentację dorobku artystycznego, pochodzących stąd i tworzących w duchu tej części Polski,  znanych i lubianych wykonawców, wyrobów rękodzieła ludowego i jego autorów oraz podlaskich tradycji kulinarnych. 

Organizator zapewnia, że impreza odbędzie się z zachowaniem wszelkich przepisów epidemiologicznych. 

 

"Letnia sielanka z Radiem JARD” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Wasilkowa

facebook
Urząd Miejski w Wasilkowie